“Visada siekiame, kad klientas liktų laimingas ir norėtų kartu dirbti dar ne vieną kartą”

Domas / Direktorius
Box Image

MŪSŲ MISIJA

Aukščiausios kokybės spaudos, bei reklamos gamybos paslaugos.
Box Image

MŪSŲ VIZIJA

Tapti populiariausiais reklamos gamintojais Klaipėdos regione, o vėliau ir Lietuvoje.

Apie Mus

Printed – nedidelė spaustuvė Klaipėdoje, vykdanti didelius ir mažus reklaminės spaudos projektus. Beveik visų spaustuvėje dirbančių komandos narių patirtis šioje srityje siekia 10 ir daugiau metų, todėl galime drąsiai vadintis spaudos profesionalais. Ši patirtis nepakeičiama derinant visus techninius, organizacinius ir juridinius reklamos gamybos ir montavimo aspektus.

Į kiekvieną užsakymą, koks didelis ar mažas jis bebūtų, Printed spaustuvė žiūri vienodai ir visada laikosi iš anksto sutartų kokybės ir laiko terminų. Todėl mumis pasitiki tokie didieji prekės ženklai kaip Nike, VĮ Klaipėdos Valstybinio jūrų uosto direkcija, Charlie pizza ir Sportland.

Neseniai įsigyta spausdinimo įranga Printed spaustuvei leidžia greitai, kokybiškai ir nebrangiai gaminti neriboto dydžio spaudos darbus. Pavyzdžiui, tentus, spaudą ant lipnios plėvelės, popieriaus ar tekstilės. Taip pat ir visus reklamos gaminius, kuriems būtina plačiaformatė spauda: gaminiai ant plastiko ar aliuminio kompozito. Pagamintą reklamą montuoti gali Printed darbuotojai arba, jei to pageidauja, patys užsakovai.

Greitis svarbus ne tik gaminant, bet ir pristatant! Visus užsakymus į kitus miestus galime siųsti autobusų siuntomis arba DPD kurjerių bendrove Lietuvoje ar užsienyje. Taigi užsakymai dažnai klientus pasiekia dar tą pačią arba sekančią dieną po produkto pagaminimo.

Turi klausimų? 

Slide Image
Slide Image
1
Konsultuojame
Visais spaudos ir reklamos klausimais.
2
Maketuojame
Kuriame dizainą reklaminės spaudos produktams ir vėliavoms.
3
Deriname
Suderiname reklamos projektus su miesto savivaldybe visoje Lietuvoje.
4
Spausdiname
Spausdiname jūsų užsakytus ir patvirtintus produktus.
5
Pristatome
Pristatome produkciją tą pačią arba sekančią dieną po pagaminimo.
6
Montuojame
Montuojame ir klijuojame jūsų reklamą visoje Lietuvoje.

KONSULTACIJOS

Galime patarti visais spaudos klausimais!

Ne tik atliekame, bet ir konsultuojame visais spaudos bei reklamos maketavimo, derinimo, gaminimo, montavimo bei priežiūros klausimais. Susisiekime dėl konsultacijos.
Galbūt ieškomą atsakymą į savo klausimą rasite mūsų spaudos paruošimo vadove?
Kiekvienos rekomendacijos esmė yra tokia "ar rekomenduočiau draugui?". Tai gi, Printed tikrai rekomenduočiau draugui, nes Printed tai ne tik spausdinimo paslaugos, tai yra visas paketas paslaugų, nuo dizaino ar maketavimo iki sudėtingiausių projektų įgyvendinimo užsakovo teritorijoje. Kokybiškas, puikus ir greitas išsigelbėjimas visiems, kurie ieško atitinkamų paslaugų.
Valdas Kontautas
Bendradarbiaujame jau ilgus metus, tad tikrai galiu tik gerai įvertinti. Nebuvo skundų, o jei ir būdavo klaidų, jos nedelsiant buvo ištaisytos.
Indrė Tamašauskaitė
Esame labai patenkinti Jūsų visuomet laiku ir kokybiškai atliekamais darbais bei labai maloniu bendravimu. Jūs – patikimi partneriai.
Monika Milinė
Smagi pažintis prasidėjo spontaniškai. Prireikus labai greitos spaudos gavomę ją ne tik greitai, bet ir labai kokybišką. Likome patenkinti, nes ir kaina buvo konkurencinga, net nederinus, o spauda atiduoda skubos tvarka. Puikus požiūris į klientą ir mokėjimas patenkinti jį. Kolektyvas dirba atsidavęs 110 % 24/7 🙂
Edita Rimkė