“Dirbame taip, kad įgytumėm klientų pasitikėjimą ilgalaikiam bendradar-
biavimui.”

Domas / Direktorius
Box Image

MŪSŲ MISIJA

Aukščiausios kokybės spaudos, bei kūrybinių projektų realizavimas, kuris padės augti mūsų klientams.
Box Image

MŪSŲ VIZIJA

Tobulėti, diegiant inovatyvias tehnologijas.

Apie Mus

Printed – reklamos gamybos ir dizaino namai. Sukaupėme virš 10 metų patirtį, todėl drąsiai galime save vadinti savo srities profesionalais. Vykdome mažus ir didelius projektus: nuo prekinio ženklo sukūrimo iki reklamos realizavimo spaudoje bei medijose.

Mūsų klientų patogumui vienoje vietoje siūlome šias paslaugas:

  • plačiaformatė ir skaitmeninė spauda;
  • grafinis dizainas;
  • produktų/paslaugų marketingo vystymas;
  • produktų fotosesijos;
  • socialinių tinklų administravimas;

Mūsų stiprybės – kūrybingumas, patirtis ir punktualumas. Spaudai naudojame kruopščiai atrinktas medžiagas, todėl galime garantuoti aukštos kokybės spaudą.

Mumis pasitiki tokie didieji prekės ženklai kaip “Nike”, VĮ Klaipėdos Valstybinio jūrų uosto direkcija, “Charlie pizza”, “Sportland”, “Švyturio arena”, “Klaipėdos baseinas”, “Klaipėdos akropolis”, “Dino parkas”, Palangos kultūros centras, Klaipėdos parodų rūmai ir kiti.

Turi idėją, bet nežinai kaip ją realizuoti? 

Slide Image
Slide Image
1
Konsultuojame
Visais spaudos ir reklamos klausimais.
2
Maketuojame
Kuriame dizainą reklaminės spaudos produktams ir vėliavoms.
3
Deriname
Suderiname reklamos projektus su miesto savivaldybe visoje Lietuvoje.
4
Spausdiname
Spausdiname jūsų užsakytus ir patvirtintus produktus.
5
Pristatome
Pristatome produkciją tą pačią arba sekančią dieną po pagaminimo.
6
Montuojame
Montuojame ir klijuojame jūsų reklamą visoje Lietuvoje.

KONSULTACIJOS

Galime patarti visais spaudos klausimais!

Ne tik gaminame ir montuojame, bet ir konsultuojame visais spaudos bei reklamos maketavimo, derinimo, bei priežiūros klausimais. Taip pat patariame reklamos kanalų ir prekių/paslaugų pozicionavime. Susisiekime dėl konsultacijos.
Turite klausimų?
Susisiekime konsultacijai
Kiekvienos rekomendacijos esmė yra tokia "ar rekomenduočiau draugui?". Tai gi, Printed tikrai rekomenduočiau draugui, nes Printed tai ne tik spausdinimo paslaugos, tai yra visas paketas paslaugų, nuo dizaino ar maketavimo iki sudėtingiausių projektų įgyvendinimo užsakovo teritorijoje. Kokybiškas, puikus ir greitas išsigelbėjimas visiems, kurie ieško atitinkamų paslaugų.
Valdas Kontautas
Bendradarbiaujame jau ilgus metus, tad tikrai galiu tik gerai įvertinti. Nebuvo skundų, o jei ir būdavo klaidų, jos nedelsiant buvo ištaisytos.
Indrė Tamašauskaitė
Esame labai patenkinti Jūsų visuomet laiku ir kokybiškai atliekamais darbais bei labai maloniu bendravimu. Jūs – patikimi partneriai.
Monika Milinė
Smagi pažintis prasidėjo spontaniškai. Prireikus labai greitos spaudos gavomę ją ne tik greitai, bet ir labai kokybišką. Likome patenkinti, nes ir kaina buvo konkurencinga, net nederinus, o spauda atiduoda skubos tvarka. Puikus požiūris į klientą ir mokėjimas patenkinti jį. Kolektyvas dirba atsidavęs 110 % 24/7 🙂
Edita Rimkė