Standartinės ir reklaminės vėliavos

 

Reklaminės vėliavos – efektyvus būdas išsiskirti iš minios. Judanti reklama yra dažniau pastebima nei stacionari, o aukšti stiebai su iškeltomis vėliavomis pastebimi iš toli, todėl vairuotojams tai tampa greitu orientyru tikslui pasiekti.

Printed spaustuvėje sublimacijos ir šilkografijos būdu gaminame pačių įvairiausių formų, dydžių ir dizainų vėliavas. Sublimacijos metodu ruošiamos reklaminės vėliavos audinys yra nudažomas, todėl spalvos neblunka ir nenutrupa. Taip pat iš specialių spalvotų audinių galime pasiūti neriboto dydžio vėliavas, kurių kraštus apsiuvame 2 arba 3 siūlėmis.

Kadangi reklaminės vėliavos yra lengvai transportuojama ir akį traukianti reklama, ji mėgiama ne vien kaip lauko, bet ir vidaus reklama, pavyzdžiui, parodose, varžybose ar biuruose. Norisi išskirti ir paplūdymio vėliavas. Pastarąsias galite rinktis iš S-XL dydžių bei net 6 jų tvirtinimo variantų. Kurį rinktis patarsime išgirdę jūsų konkrečius poreikius.

Dažnai projektuojame bei statome vėliavų stiebus iš stiklaplasčio. Stiklaplastis pasižymi ir lankstumu, lengvumu, elektros nepralaidumu bei nerūdijimu. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, reklaminės vėliavos kėlimo mechanizmus galime sumontuoti stiebo viduje arba išorėje. Šiems stiebams nereikia jokios papildomos priežiūros ar dažymo, o į stiebo komplektą įeinančios visos pastatymui reikalingos tvirtinimo detalės užtikrina lengvą jų surinkimą ir pastatymą.  Šie stiebai mechaniškai atsparūs vėjui net iki 25m/s. Galimi: 6, 7, 8, 9, 10, 12 metrų aukščio stiebai.

Kadangi reklaminės vėliavos panaudojimas labai įvairus, vieno bendro jos tarnavimo laiko apibrėžti neįmanoma, tačiau mielai patarsime jums čia. Pajūryje lauko sąlygomis laikoma vėliava susidėvės greičiau nei vidurio Lietuvoje ar tik vidaus patalpose laikoma vėliava. Vėliavos susidėvėjimo laikotarpis stipriai priklauso nuo ją veikiančių oro sąlygų.

Paprastai vėliavos gaminamos 4-5 darbo dienas imtinai, tačiau ypač skubiais atvejais gamyba gali užtrukti tik 2-3 d.d.

Dažniausiai gaminame šias vėliavas:

  • Stalo vėliavėlės
  • Reklaminės pastatomos vėliavos
  • Valstybinės vėliavos 
  • Nestandartinio dydžio vėliavos
  • Automobilinės vėliavos
  • Katerių ir jachtų vėliavos